Met SHUTTER 2 is de lichthoek van de ACE UP-DOWN 100-230 volt wandarmaturen op iedere gewenste breedte in te stellen. De twee klepjes van deze accessoire zijn individueel in te stellen. Hierdoor is de lichtbundel aan te passen naar gelang smaak en/of toepassing.
Let op! ACE UP-DOWN 230V bevat 2 lichtbronnen, om allebei de lichtbundels te kunnen stellen zijn dus twee SHUTTERS benodigd.
- Afmetingen
- Hoogte:41 mm
- Diameter:41 mm
Lichtspecificaties
- Kleur:Zwart
- brand:in-lite
Materiaal & afwerking
Technische specificaties
Bij een bestelbedrag van € 100,00 of hoger wordt de bestelling gratis verzonden, daaronder zijn de kosten € 6,95.
Wanneer je je bestelling voor 15:00 uur plaatst en alle producten op voorraad zijn, bieden we je bestelling nog dezelfde dag aan bij PostNL. Pakketten worden doorgaans de dag nadat wij het aan PostNL aanbieden bezorgd, met uitzondering van zondagen.
Wanneer wij het pakket aan PostNL aanbieden ontvang je direct een Track & Trace code zodat je zelf kunt zien wanneer het pakket bezorgd wordt.
Indien een product niet aan de verwachtingen voldoet kun je het gratis ruilen of retourneren.